SERHAT KURŞUN

CEO

2005 Yılında SS İnşaat adıyla kurulan firmamız 11 senedir sektörde faliyet göstermektedir.

Firmamız devlet ihalesi, yol ve köprü yapımları, butik otel ve konut projeleri yapmaktadır.Pek çok kaliteli ve büyük projede yer alan firmamız zamanla büyüyerek pek çok sektörde önemli işlere imza atmıştır.

Devlet ihalesiyle karayollarında ve ICA asfaltı firması aracılığıyla otoban yol yapımlarında faliyet göstermekteyiz.

Kurumsal kimlik ve tasarım bölümlerine geçiş yapan firmamız retaurantlar,büyük toplantı salonları ve otel inşaatlarına hali hazırda devam etmektedir.

Devlet bünyesinde olan Üçüncü Boğaz Köprüsü'nün yolları ve Kuzey Marmara Otobanı'nın belli hatlarının inşaatını firmamız büyük bir özveri ve titizlikle yapmış bulunmaktadır. Ayriyetten Etiler'in en bilindik restaurantlarından The Gaillard'ı da  SS İnşaat olarak yapmış bulunmaktayız.

Bunun yanı sıra toplu proje olarak Ordu Havaalanı'nın yakınlarında havaalanı sakinleri için 250 dairelik bir proje hali hazırda bulunmakta.

Aynı zamanda devlet ihalalerini takip ediyoruz. A'dan Z'ye inşaatın her alanında faaliyet göstermekte olan firmamız her daim devlet kanalıyla çalışmaktadır.

Şu anda yol, baraj, viyadük santral gibi işlere odaklanmış durumda olan firmamız, sektörde her zaman

A Plus'a hitap eden projelerde bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir.

Yavaş yavaş ve emin adımlarla büyümekte olan SS İnşaat başlangıçta yola çıktığı çekirdek kadrodan hızla büyüyen ve kendini geliştiren büyük bir kadroya dönüşmüştür.

Her geçen gün yeni projeler gerçekleştirdikçe daha da büyüyen SS İnşaat. Daha fazla taşeron firmayla çalışmaya başlamış ve şu anda bünyesinde 45 kişiyle yola devam etmektedir.

Kısa sürede yüksek oranda büyümemiz ve başaramızın sırrını titiz ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmaktan geçtiğine inanmış olan kadromuz, mühim olanın ihale almak olmadığını, o ihaleyi verdiğiniz zamanda ve sorunsuz bir şekilde sonunu getirebilmek olduğunun bilincinde ve kendine misyon edinmiş şekilde çalışmaktan gurur duymaktadır.

SS İnşaat olarak bunu başardığımızı düşünmekteyiz.

Verdiğimiz sözü her daim tutmayı ve yaptığımız projelerimizi zamanında teslim etmeyi kendine ilke edinmiş bir firma olmaktan gurur duyarız.